İnceleme

Strange Brigade İnceleme

Strange Brigade İnceleme
Baha Tan Oral

Oyun çok güzel… ama çok basit. İnceleme bu kadar teşekkürler.

Oyun gerçekten çok güzel olmuş Tomb Raider’dan yıllardır beklediğim oyun gelmiş gibi sanki. Sanki harika bir Indiana Jones oyunu. Sanki bu oyun güzel… a doğru oyun çok basit.

Gerçekten oyunu zevkle oynasam da oyun olması gerektiğinden çok daha basit.

Oyun, 4 kişiye kadar girebildiğimiz 3 moddan oluşuyor. Dilerseniz arkadaşlarınızla, dilerseniz başka insanlarla birlikte oynayabildiğiniz 3 moddan ilki hikaye modu. Gitmemiz yoldan gidip (çeşitli gizli hazineler hariç) kapıları açmanın çeşitli yollarını bulup ilerliyoruz. Her seferinde farklı bir bulmaca ile karşı karşıya geliyor ve her seferinde oyuna aşık oluyorsunuz bütün bunlar olurken bir de ortada gezinen şeyler var işte… şeyler… düşman demeye dilim varmıyor.

Neden bu kadar eleştirdiğimi iki örnekle açıklayalım. Oyuna başladım ve mermimi harcamaya harcamaya temkinli kullanarak oynuyordum fakat sonradan fark ettim ki oyunun her yerinde mermi kutuları var neden bunu yapıyorum ki deyip her düşmana kafa vurmaktan vazgeçip önüme gelene taramaya başladım buna rağmen bir an bile mermi sıkıntısı çekmedim. Gelelim 2. olaya, oyunun ilk boss savaşına geldiğimde (o kadar büyüleyici animasyonları vardı ki) dedim ki “sıçtım”. Gelen bütün damagelarden kaçıyor, gelen diğer düşmanlara saldırıyordum. Tam bu sırada mermi yanlışlıkla bossa gitti, ona rağmen epey damage verdim daha sonra bossa 1-2 vurmamla yerle bir oldu. Gerçekten mi oyun?

Diğer mod ise horde modu: Horde modunda dalga dalga gelen düşmanlardan korunarak bulunduğumuz bölgeyi savunmaya ve paramızı doğru ekipmanlara harcamaya çalışıyoruz.

3. ve son mod ise score attack: Score attack modunda, bize verilen sürede en çok skoru almaya çalışıyoruz. kombolar yaparak, tuzakları etkili bir biçimde kullanarak ve olabildiğince hızlı şekilde bitirerek daha fazla skor topluyoruz.

Oyun gerçekten zevkli ve eğlenceli hele arkadaşlarınız varsa hep birlikte girerek daha da çok eğlenebilirsiniz. Şimdiden hepinize iyi oyunlar.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme

Daha Fazla İnceleme

chaosbane

Warhammer: Chaosbane İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
deathgarden-bloodharvest-tq

Deathgarden: BLOODHARVEST İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
hell let loose

Hell Let Loose İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
void bastards

Void Bastards İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
Screen Shot 2019-05-17 at 02.14.47

Ergenekon Destanı – Ejderhanın Rüyası İnceleme (Çekiliş)

Emre Türkoğlu29 Mayıs 2019
maxresdefault

Spellforce 3: Soul Harvest İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019
Diesel_product_thecycle_The-Cycle_Post_2_Image-1920x1080-60d5fad08b796b22c90b02c38b631c0701d466f2

The Cycle İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019
Lof2_1920x1080-hero

Layers of Fear 2 İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019
pathologic-2

Pathologic 2 İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.