Avengers: Endgame

Sevinsek mi Üzülsek mi Bilemedik – Avengers: Endgame Hakkında İlk Yorumlar

Sevinsek mi Üzülsek mi Bilemedik – Avengers: Endgame Hakkında İlk Yorumlar
Bulut Şimşek

Merhabalar sayın okuyucular! Uzun zamandır beklediğimiz an neredeyse geldi çattı. 1 yıllık bekleyişin ardından 11 yıl, 21 filmlik bir hikayenin sonu olan Avengers: Endgame’in (Türkiye’de) vizyona girmesine yalnızca 2 gün kaldı. Film, Amerika Birleşik Devletleri’nde 26 Nisan tarihinde vizyona girecek.

Filmin dünya galası dün Los Angeles’ta düzenlenen muhteşem bir etkinlikle yapıldı. Bu galanın ardından, basın yasağının da kalkmasıyla Twitter’a film ile ilgili yorumlar deyim yerindeyse akmaya başladı. Tabii ki bu çapta ve bütçede, aynı zamanda bu kadar büyük bir öneme sahip bir filmin yorumlarının kötü olmasını bekleyemezsiniz. Yorumlar genel olarak filmin çok beğenildiği yönünde ve sanırım Robert Downey Jr.’ın “Marvel Sinematik Evreni’nin en iyi 8 dakikası olabilir” dediği filmin son 8 dakikası, filmin, hayranların gözyaşlarını tutamayacakları kısmı olacak. Şimdi uzatmadan bakalım bakalım kim film hakkında ne demiş.

 

#AvengersEndgame göz kamaştırıcı ve harika bir film. Daha önce böyle bir şey izlemedim. Bu film, olmasını istediğim her şey ve çok daha fazlası. Mükemmel.

TANRIM (x5)

PSİKOLOJİM BOZULDU.

DARMADAĞINIM.

NEFES ALAMIYORUM.

BOĞAZIM ACIYOR.

BAŞIM AĞRIYOR.

HAYATIMI S….

 

NE FİLMDİ BE.

Chris Evans’ın #AvengersEndgame yorumu: “Altı kere falan ağladım.”

#AvengersEndgame ustaca yazılmış bir destan – 22 filmlik hikayeyi sadece sona erdiren değil aynı zamanda bu hikayenin derinlerine inen bir film. Bu filmi izlerken diğer filmler hakkında öğreneceğiniz şeyler olacak. Eğer Infinity War’un odak noktası kas gücü ise Endgame’in odak noktası beyin gücü. Ve vay be, o nasıl bir sondu öyle.

#AvengersEndgame’in dünya galasından az önce çıktım. Çok fazla şey hissediyorum.

Vay be, ne yolculuktu. #AvengersEndgame gerçekten de bir devrin sonu gibi hissettiriyor ve mükemmel bir şekilde yapılmış: Çok ağladım, birkaç kez hem de ve filmi tekrar izlemek için sabırsızlanıyorum. #Endgame

#AvengersEndgame’in olabilecek en iyi hikatesini düşünün. Film bu beklentilerinizi bile aşıyor. 5-6 kere ağladım. Şu ana kadarki en duygusal, en destansı MCU filmi. Bu 10 yıllık evrene saygı duyan bir film ve bu filmde ayrıca hayranları mükemmel bir şekilde tatmin etmişler. Çok güzel.

#AvengersEndgame ile ilgili söyleyeceğim tek şey duygusal olarak çöktüğüm ve ağlamayı bir türlü bırakamadığım.

#AvengersEndgame’in kapsamı kelimelerle anlatılamaz. Feige ve MCU’nun son 10 yılı aşkın süredir gösterdikleri başarılar bu olağanüstü ve ustaca filme yol açtı ve hikaye anlatımının bu kadar güzel bir şekilde başarılmış olması gerçekten insanın aklını başından alıyor. Mükemmel bir şekilde dengelenmiş, tıpkı her şeyin olması gerektiği gibi.

#AvengersEndgame her bir sahnesiyle, olmayı hak ettiği başyapıt. Olağanüstü. Gelmiş geçmiş en harika sinematik hikayeye yaraşır bir son olmuş! Bu filmde ve önceki 21 filmde emeği geçen herkese tebrikler. Duygusal olarak tükenmiş durumdayım.

Tabii ki biz de film vizyona girdikten sonra filmi, en küçük noktasına kadar yorumlayacağız. Avengers: Infinity War’da yaptığımız “Karakter Analizleri” de, filmi bütün detaylarıyla incelememize olanak sağlayacak. Peki, sizce film söylendiği kadar güzel olur mu? Düşüncelerinizi yorum olarak bizimle paylaşmayı unutmayın!

[aas_zone zone_id="66334"]
Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avengers: Endgame
Bulut Şimşek
@buluttsimsek7

Mahalle dostu film haberciniz

Daha Fazla Avengers: Endgame

avengers-endgame-group-shot

Bitti ama Biz de Bittik – Avengers: Endgame “Spoilersız” İnceleme

Bulut Şimşek26 Nisan 2019
Avengers-Engame-Header-NEW

Avengers: Endgame’den Bir Fragman Daha Yayınlandı!

Orkan16 Nisan 2019
img_4513.jpg

KALBİ OLAN BAKMASIN: Endgame’den Görüntüler Sızdırıldı!

Mustafa Akkuş16 Nisan 2019
img_4397.jpg

Disney+ Bugün Yeni Haberler Açıklayacak

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
IMG_20190410_194927

Avengers: Endgame İçin 5 Farklı Son Çekilmiş!

Arif Emre10 Nisan 2019
maxresdefault

SON DAKİKA: Avengers: Endgame’den İlk Klip Geldi!

Mustafa Akkuş8 Nisan 2019
avengers-curtain

Russo Kardeşler Doğruladı: Avengers Endgame 3 Saat 58 Saniye!

Orkan5 Nisan 2019
images (1)

Yeni Videoda Ant-Man Thanos’u İçeriden Fethediyor (!)

Arif Emre4 Nisan 2019
948861

SON DAKİKA: Avengers: Endgame’den İlk TV Spotu Geldi!

Mustafa Akkuş4 Şubat 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2019 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.