İnceleme

Project Winter İnceleme

Project Winter İnceleme
Baha Tan Oral

Uzun zamandır bir oyuna bağlanıp saatlerce oynamıyordum (My Time At Portaria’yı saymazsak).

Project Winter’ı tam olarak nasıl tarif edeceğimi bilemiyorum. Temelde bir hayatta kalma oyunu Project Winter. Fakat bunu tek başımıza yapmıyoruz 8 kişilik bir ekiple yapıyoruz. Tabi ekip demek ne kadar doğru bilemiyorum. Çünkü bu ekibin içindeki herkes dostunuz olmayabiliyor. Küçük bir evin içinde başlıyoruz Project Winter’a. Başlıyoruz eşya toplayıp craft yapmaya. Gelişmeye, yardımlaşmaya başlıyoruz. Project Winter’da birilerine güvenmek epey zor çünkü bir grup kaçmaya çalışırken diğer grup kaçmalarına engel olmaya çalışıyor evet aslında bildiğiniz Dead By Daylight fakat Project Winter’ın artısı kimin kim olduğunu bilemememiz aslında bu yüzden ben Project Winter’ı Town Of Salem ve Dead By Daylight kırması bir oyuna benziyorum. İkisinin zevkli kısımlarını alıp The Long Dark vari bir ambiansla taçlandırmış ve ortaya bu oyun çıkmış.

Bir üst satırda bahsettiğim gibi oyunda 2 taraftan biri oluyor ve görevinizi yerine getirmeye çalışıyorsunuz oldukça basit ve zevkli bir oyun. Tabi iyi bir ingilizcenizin olması şart. Aksi halde sizden şüphelenip öldürebilirsiniz. Bu yazıyı yazarken bile hala oyunda olduğumu söylemeliyim. Peki oyundayken nasıl yazıyorum? Oyunu bitirmek için herkesi sabote etmeniz (eğer ihanetçiyseniz) ya da kaçış poduna binip kaçmanız gerekiyor (hayatta kalmaya çalışanlardansanız). Fakat bunu yapınca oyun bitmiyor son kişi kalana kadar ya da süre bitene kadar oyunda hayalet olarak kalıp insanları izlemeye devam edebiliyorsunuz. Hayalet olmanın aşırı sıkıcı olduğunu söyleyemem diğer hayaletlerle konuşup sohbet etme seçeneğimiz olduğu için sıkılmıyoruz.

Project Winter’da her oyun sonunda yaptıklarımıza göre ödüllendiriliyoruz bu ödüllere çeşitli kozmetiklerden almak (kozmetik için kutu açmak mümkün).

Kendi karakterimizi yapıp, kar dolu bir alanda insanlarla birliktelik nefes kesici bir maceraya çıkmak isterseniz Project Winter oldukça doğru bir seçenek olur.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme

Daha Fazla İnceleme

chaosbane

Warhammer: Chaosbane İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
deathgarden-bloodharvest-tq

Deathgarden: BLOODHARVEST İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
hell let loose

Hell Let Loose İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
void bastards

Void Bastards İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
Screen Shot 2019-05-17 at 02.14.47

Ergenekon Destanı – Ejderhanın Rüyası İnceleme (Çekiliş)

Emre Türkoğlu29 Mayıs 2019
maxresdefault

Spellforce 3: Soul Harvest İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019
Diesel_product_thecycle_The-Cycle_Post_2_Image-1920x1080-60d5fad08b796b22c90b02c38b631c0701d466f2

The Cycle İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019
Lof2_1920x1080-hero

Layers of Fear 2 İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019
pathologic-2

Pathologic 2 İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.