İnceleme

My Time At Portia İnceleme

My Time At Portia İnceleme
Baha Tan Oral

Bu incelemeyi yazarken bile oyun açık ve craftın bitmesini bekliyorum… Sanırım bu cümle bile oyuna olan bağımlılığımı özetliyor. Belki de sorun bendedir Stardew Valley’de de aynı sorunu yaşamıştım.
Starew Valley’in üç boyutlu hali olarak özetleyebiliriz My Time At Portia’yi tabi bu kadarla yetinmiyor My Time At Portia bir sürü yenilikle birlikte geliyor.
Craft etmek için çeşit çeşit craft masaları inşa etmemiz gerekiyor. Bu craft masaları kesme, birleştirme, inşa etme, dikiş yapmak gibi çeşitli özelliklere sahip. Tabi bunlar için malzeme lazım. Bu malzemeleri başta yerden toplarken daha sonra craftladığımız balta ve kazma ile topluyoruz. Ağaç kaynağı doğada bol bulunurken taş ve diğer madenler pek sık bulunmuyor bu nedenle mağara sistemi mevcut. Bu mağarada sıkıcı geçmiyor kızıl ötesi gözlüğü ile belirtilen noktalara doğru kazarsak sonucunda değişik bir materyal elde ediyoruz. Bu materyaller genellikle tek başına iş yapmayan, teknoloji binasına gidip birleştirmemiz gereken malzemeleri birleştiriyoruz. Sonucunda ise kozmetik ya da eve eşya kazanıyoruz. Bu eşyalar ve kozmetikler parçalar halinde çıkıp birleştirilebilirken aynı zamanda tek parça halinde de çıkabiliyor. Peki ne işe yarıyorlar? Hem evimizi dekore edebiliyor hem de çeşitli güçler kazanıyoruz.

 

Doğada elbette yalnız değiliz: Çeşitli hayvan dostlarımızın kürkünden, etinden vs. yararlanabiliyoruz. Şehre indiğimizde ise cıvıl cıvıl bir ortam bizi bekliyor. Online bir oyundaymışızcasına kalabalık, canlı bir ortam bizi karşılıyor. Peki bu kadarla yetiniyor mu My Time At Portia? Elbette hayır. Bu konuyu övmeden geçemeyeceğim ve eminim bir tık abartacağım çünkü her oyunda aradığım dungeon ve bu dungeonların içine koyulmuş parkurlar bu oyunda epey yer kaplıyor ve bu parkurlardan aldığım zevki açıklamak tarifsiz…

 

Bu sistem dışında Stardew Valley’den alışık olduğumuz bitki dikmek, hayvan bakmak, para karşılığı görev almak vs. gibi aktiviteler de mevcut.89 lira fiyat etiketine sahip My Time At Portia sizlere uzun ve eğlenceli bir zaman sunmayı vaat ediyor

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İnceleme

Daha Fazla İnceleme

chaosbane

Warhammer: Chaosbane İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
deathgarden-bloodharvest-tq

Deathgarden: BLOODHARVEST İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
hell let loose

Hell Let Loose İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
void bastards

Void Bastards İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
Screen Shot 2019-05-17 at 02.14.47

Ergenekon Destanı – Ejderhanın Rüyası İnceleme (Çekiliş)

Emre Türkoğlu29 Mayıs 2019
maxresdefault

Spellforce 3: Soul Harvest İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019
Diesel_product_thecycle_The-Cycle_Post_2_Image-1920x1080-60d5fad08b796b22c90b02c38b631c0701d466f2

The Cycle İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019
Lof2_1920x1080-hero

Layers of Fear 2 İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019
pathologic-2

Pathologic 2 İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.