Kevin Feige Disney+’daki Marvel Dizileri Hakkında Konuştu!

Kevin Feige Disney+’daki Marvel Dizileri Hakkında Konuştu!
Arif Emre

Kevin Feige seyirci heyecanına sahip bir yapımcı. Bu dev bütçeli bir sinema hanedanı kurmak için işinize yarayacak önemli bir karakter özelliği. Feige sadece perde içinde yansıyanı değil, onun karşısına dizilmiş milyonlarca insanı da anlayan bir insan. Ki 10 yıl boyunca MCU’nun başında yıkılmadan durmasının en büyük sebebi de bu.

Elbette kendisi hakkında söylediklerimiz naif birer histen ibaret değil. Kevin Feige her mikrofonu eline aldığında -ki çok az alır ve bu anlar değerlidir- söylediği her şey için ”O konumda olsam aynı şekilde hareket ederdim.” diyebiliyorsunuz. Yakın zamanda duyurulan yeni Disney platformu Disney+ hakkındaki planları da hayran sevindirecek cinsten.

winter-soldier-loki-falcon-scarlet-witch

Disney+’a çıkacak olan Scarlet Witch, Loki, Falcon&Winter Soldier ve pekçok yeni dizi Feige’e göre yalnızca para basması beklenen birkaç yatırım değil. Kendisinin projelere karşı bu denli girişken bir tavır sergilemesinin başlıca nedeni bir arayışına çare olmasıymış. Şöyle açıklıyor kendisi:

”On film birden duyurduğumuzda ve insanlar ”Peki diğer şeyler?” diye sorduğunda vermeyi planladığımız cevap ”Her yıl birkaç film yapacak kadar kotaya sahibiz.” şeklindeydi. Bu hala geçerli. Ama artık başka bir çıkış yolumuz daha var. Çok özel ve benzersiz bir şey.

Dizi platformu için beyazperdede anlatamayacağımız hikayeler anlatacağız. Çizgi romanlarda olduğu gibi daha uzun biçimli bir anlatı.”

Önceki röportajlarında da bölüm mantığının çizgi roman sayılarıyla örtüştüğünden ve bunun yeni bir güzelliğe yol yapacağından bahsetmişti Feige. Yıllardır tonla Marvel dizisi bu görevi üstlenmekle yükümlüydü diyebilirsiniz. Ama Feige’in kastettiği daha büyük bir hikaye akışını dizi mantığına yedirmek. Yani arada bir sinemadaki büyük olayların sözünü etmekle yetinen küçük kahramanlardan ziyade direk sinematik evrenin içinden gelen hikayeler anlatmak. Avengers Tower’ın sadece sahne geçişlerinde arkaya sıkıştırıldığı bir dönemden direk Tower içinde çekilen sahnelere adım atıyoruz sevgili dostlar. Heyecanlı mısınız?

[aas_zone zone_id="66334"]
Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arif Emre

Çizgi Roman ve kaynağı çizgi roman olan her şey canımız ciğerimizdir

Daha Fazla

kapak

Bir Zamanlar Hilal Şehri’nde… – Savage Avengers #1 İnceleme

M. Engin Topaloğlu19 Eylül 2019
batman-1

Çölde Veda Yürüyüşü – Batman: Last Knight On Earth #1 İnceleme

M. Engin Topaloğlu7 Eylül 2019
DceasedBanner-min

Zombi Batman’e Merhaba Deyin! – DCeased#1 Detaylı İnceleme

M. Engin Topaloğlu4 Ağustos 2019
chaosbane

Warhammer: Chaosbane İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
deathgarden-bloodharvest-tq

Deathgarden: BLOODHARVEST İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
hell let loose

Hell Let Loose İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
void bastards

Void Bastards İnceleme

Baha Tan Oral11 Haziran 2019
Screen Shot 2019-05-17 at 02.14.47

Ergenekon Destanı – Ejderhanın Rüyası İnceleme (Çekiliş)

Emre Türkoğlu29 Mayıs 2019
maxresdefault

Spellforce 3: Soul Harvest İnceleme

Baha Tan Oral27 Mayıs 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2019 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.