DC

Justice League Hayranları Buraya! DCEU’da Martian Manhunter Görebiliriz!

Justice League Hayranları Buraya! DCEU’da Martian Manhunter Görebiliriz!
Bojeunx

Batman v Superman: Dawn of Justice filminin reklam kampanyaları sırasında piyasaya sunulan en kilit cümlelerden biri de “Unite the Seven” idi, yani 7 süper kahramanın birleşmesi. Ardından da bu kampanyanın aslında Justice League‘e bir atıfta bulunduğu, ekibin 7 kişi içereceği iddia edildi dedikodularda. Peki kim bu yedi kahraman?

Şimdiden çoğunluğunu (Batman, Superman, Wonder Woman, Flash, Aquaman ve Cyborg) biliyoruz. Yapımcılardan gelen bir çok açıklamaya göre de 2020 yılına kadar bir Green Lantern göremeyeceğiz. Bu da demek oluyor ki bir kahraman hala eksik!

Justice-League-Review

Warner Bros’un beyaz perdede yer verdiği kahramanlara bakıldığında DC evreninin merkezinde yer alan birkaç süper kahramanın eksikliği göze çarpıyor. Şu ana kadar açıklanmış olan projelere, ertelenen yapımlara baktığımızda da bu kayıp kahramanın kim olacağı konusunda stüdyonun da hala kesin kararı verememiş olduğunu söylemek yerinde bir yorum olur. “O halde kim olacak bu son kahraman?” diye düşünmeden, teoriler kurmadan edemiyoruz biz hayranlar da elbette. Kahraman ismine dair bir kesinlik olmasa da Justice League filminin yapımcılarından olan Charles Roven‘ın bir favorisi var gibi!

“Comic Book Resources” ile yaptığı bir röportajda kendine ait solo filmi hak eden bir kaç kahramanın adından bahsetti. İsmi en başta geçen kahramanlar arasında Aquaman, Flash ve Cyborg yer almakta. Hatta filmin yapım sürecine dair bir şeyler duyup göremesek de Green Lantern karakterinin bile beyaz perdede yer alması gerektiğini belirtti. Fakat Roven, en başından beri kendisinin bir favori kahramanı olduğunu ve bunun da J’onn J’onzz, yani Martian Manhunter olduğunu dile getirdi.

Şu ya da bu karakterinin filminin yapılmasının şart olduğunu bir kesinlik içinde dile getiremem. Çünkü Bir Flash filminin çekileceğini biliyoruz, Aquaman’in çekimleri ise tamamlandı. Cyborg’un da kendi filmini hak ettiğini düşünüyorum ve hayranlar Green Lantern için çıldırıyorlar. Fakat ben her zaman J’onn J’onzz hayranıyım, Martian Manhunter.

martian_manhunter

Hepimiz biliyoruz ki DCEU filmlerine dair bir açıklama geldiğinde Martian Manhunter yokluğu kendini bariz şekilde belli ediyordu. Warner Bros da şu anda Martian Manhunter gibi unutulmuş karakterleri evrene sokmanın yollarını aramakta. E hazır Flashpoint de duyurulmuşken ne dersiniz, Marslı dostumuzu sinemalarda Adalet Takımı ile birlikte görebilecek miyiz sizce?

Yorumları Gör (3)

1 Yorum

 1. Volkan Vural

  18 Kasım 2017 at 11:12

  Shazam işte 7. kişi

 2. doğuş

  18 Kasım 2017 at 17:13

  DCEU cok eksik kahraman var green lantern izlemeyi çooooook isterdim

 3. Keramet

  18 Kasım 2017 at 18:14

  Rt üzerine yazılan yazı için göndermiştim acak 10 kere silindi tekrar gönderiyorum

  Baştan sona kadar yanlış bir yazı!
  Bazıları da çıkar der ki bırakın şu engini,kendi fikirleriniz daha önemli derse ne olacak!Sen başkalrının düşüncelerini umursamazsan onlarda seninkileri umursamaz!senin o eleştirdiğin eleştirmen profesyonel kişiler bir çoğu en azından,ama sen bu sitede istediğin şekilde atıp tutuyorsun buna hakkın var mı?Bak daha film hakkında bile konuşamdan senin bu yaptıgın saçmalığı konuşuyoruz yazık!
  Eleştirmenlerin yazıları veya yorumları en azından silinmiyor siz ise burda diktaörlük kurmuş gibi kendinizi eleştirenlerin bile yorumların ya siliyor ya da engelliyorsunuz,bu ne lahna turşusu bu ne perhiz.İçten içe o kadar bağnazsınız ki başkaları sizin gibi düşünmüyor diye her türlü şeyi reva görüyor ama daha beterini diktatör gibi yapıyorsunuz!
  Kendi düşünceleriniz dikte edip kabul ettirene kadar elli kere benzer konularda elli kere yazı yazıp içinide bilimsel verilerle donatmadan tamamen hezeyanlar ile doldurup salıyorsunuz siteye sonrada insanların bunu kabul edip buna uymasınız istiyorsunuz!İstediğiniz kadar algı operasyonu yapın bu sitede ama insalar herşeyin farkında!O ELEŞTİRMENLER Kİ FİLMİ İZLEYİP DÜŞÜNCELERİNİ YAZMIŞLAR SİZLER DAHA İZLEMEDEN FİLMİ SAVUNMAYA BAŞLAMIŞSINIZ!bu bağnazlıkta apayrı bir seviye tebrik etmek lazım!Altı üstü film ama bu kadar savunmacı bu kadar tarafgir olmanın anlamı nedir?
  MArvelin de belasnı versin Dc nin de versin!yahu Amerikan yahudi şirketlerinin yaptıgı filmler üzrinde bu kadar kavga dünmesi acayip gurusuz bir durum!
  Adamlar sırf para kazanmak için elinden geleni yapıyor bizim ülkemizde birileride çıkıyor filme “KESİN” gidin kendiniz karar verin diye yazı yazıyor onların elde edeceği hasılattan sana pay var mı arkadaş?Neyin çabasındasın!Atlı üstü bundan 50-60 yıl önce bir grup insanın poposundan uydurdukları hayali kararkter için film yapılıyor insanlar bunu üstüne kavga ediyor acayip saçma bir durum!

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha Fazla DC

Untitled 6

Gülümseyin: Joker Fragman İncelemesi

Bulut Şimşek12 Nisan 2019
img_4393.jpg

Titans’da Batman’i Game of Thrones Yıldızı Oynayacak!

Emre Türkoğlu12 Nisan 2019
img_4392-1.jpg

Lucifer 4. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak? (Fragman)

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
elba

Idris Elba Yeni Suicide Squad’ta Deadshot’ı Canlandırmayacak!

Must6 Nisan 2019
Suicide-Squad-2-James-Gunn-Directing-Reboot

James Gunn’ın Devraldığı Suicide Squad Filminin İsmi Belli Oldu!

Orkan5 Nisan 2019
dailymotion_k3v9C3m1PMMJ5YteJt8

Joker Fragmanındaki Bruce Wayne’i Yakaladınız Mı?

Arif Emre4 Nisan 2019
Joker-Joaquin-Phoenix

“Joker” Fragmanı Yayınlandı!

Orkan3 Nisan 2019
Comics-FeatureArt-692375002

Okuduklarım #1: Kısa ve Öz Değerlendirmeler

M. Engin Topaloğlu23 Şubat 2019
ben_0

Ben Affleck’ten Hayranları Yıkan Söz: “I Am Not Batman!”

M. Engin Topaloğlu17 Şubat 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.