Bomba Haber

Her Duyduğunuza İnanmayın! Ben Affleck’in Hala Gotham’da Yapacak İşleri Var!

Her Duyduğunuza İnanmayın! Ben Affleck’in Hala Gotham’da Yapacak İşleri Var!
M. Engin Topaloğlu

Merhaba Değerli Okuyucular,

Biliyorsunuz ki aylardır bitmek tükenmek bilmeyen bir dedikodu filizleniyor, ilgili oyuncu tarafından yalanlanıyor ancak bir süre tekrar gündem olmaya devam ediyor.

Bu dedikodunun ne olduğunu, isimsiz kaynaklar ile oluşturulan haberlerin dünyada “like” alabilmek için gerçekmiş imajı oluşturularak servis edildiğini de çok iyi biliyorsunuz.

DCEU gündemini yakından takip eden biri olarak bu dedikoduya neden yazılarımda yer vermediğimi de bu noktada ifade etmiş olduğum kanaatindeyim.

İnternetin hayatımızın her alanına girmesiyle bilgi yığınlarının arttığı günümüzde “kazanç>doğru bilgi” algısına sitemimi de buradan paylaşmış oldum.

ben-affleck

Öyleyse başlığın hakkını vererek son gelişmeleri sizinle paylaşmak istiyorum:

Bu dedikodunun çıkış noktasını sizlere hatırlatmak isterim. Ben Affleck, Batman solo filmini yazacak ve yönetecek iken Live By Night isimli WB çatısı altında gösterime giren Affleck’in filmi başarısız oldu ve ardından kendisi Batman filmini yönetmeyeceğini açıkladı. Ancak kırılma noktası bu değildi. Batman solo filmini yönetmek üzere başarılı yönetmen Matt Reeves getirildi ancak Reeves, Affleck’in senaryosunu kullanmayacağını açıkladı. Ben Affleck’i bir anda pasifleştiren bu tutum karşısında bazı söylentiler yayılmaya başladı. Ben Affleck’in kırgın olması, Batman için yaşının yüksek olması gibi gerekçeler medyada yayılmaya başladı.

Justice League öncesinde gerçekleşen San Diego Comic Con’da Affleck, bu iddiaları kesin dille yalanladı ve Batman olmayı sevdiğini belirtti. Dedikoduların son bulduğunu düşünürken Ben Affleck’in Flashpoint ile DCEU’ya veda edeceği haberleri medyada yer almaya başladı. Oyunculuğuna yakışır bir veda olabilirdi elbette ancak Affleck gibi bir oyuncunun konuk oyuncuymuşçasına 3 film için DCEU’da rol alması da hayranlara karşı hoş bir davranış olmazdı. Öte yandan da DC Films’in yeniden yapılanmaya girdiği şu dönemde (Konuyla ilgili yeterli bilgi edinince yazacağım.) Affleck’in gönderilmesi şaşırtıcı olmazdı diyebilirsiniz. Ancak bu iddiada bir gönderilme değil istifa söz konusu olacaktı ve yeni temelleri atılan bir evrende böyle bir gelişme hiç hoş olmazdı.

ben-affleck-batman-getty-dc

Bu iddiaların sonu nasıl geldi dediğinizi duyar gibiyim. İşte açıklıyorum:

Ben Affleck, Daily Sabah gazetesine bir röportaj verdi. Bu röportajda Justice League filmi ve “Batman” olmak hakkında görüşlerini açıkladı. Batman’in yeni versiyonunu, açık bir tonu beğendiğini ifade etti.

Ancak röportajın bel kemiği şeklinde belirtebileceğim sorusu şu şekildeydi:

-Kendini yeniden “Batman” olarak görüyor musun yoksa yeni projeler ile mi ilgileniyorsun?

-Benim için bu ilgi çekici ve her zaman malzemenin değerine bakmaya özen gösteriyorum. “Batman” filmi yönetmek istiyorum ancak mutlu olabileceğim bir senaryo yok, dolayısıyla baştan başladılar ve yeni bir senaryo yazıyorlar. Şimdi DC Evreninin gidebileceği pek çok istikamet var ve ben ilgim doğrultusunda takipçisi olacağım. Biliyorum ki bu grup ile çalışmaya bayılıyorum ve bu filmi (JL) çekmek benim için gerçekten eğlence verici idi.

Bu konuşmadan çıkaracağımız üzere Affleck’in Batman için yapacak çok işi var ve bunu gerek oyunculukta gerekse Matt Reeves’in The Batman’inde (Senaryo aşamasında görev alacak diye tahmin ediyorum.) veya kendisinin yönettiği başka bir Batman filminde göreceğiz.

19 Aralık 2017 tarihli röportajın linkine tıklayarak konuşmanın tamamını okuyabilirsiniz.

Esen kalın!

Bomba Haber
M. Engin Topaloğlu
@engint21

19 Model Mühendis. Muzip ve Ciddi İnsan Oluşumu.

Daha Fazla Bomba Haber

01

Karanlık İstila Bölüm Bir Kapak Galerisi: “Seç, Beğen, Al!”

M. Engin Topaloğlu22 Mayıs 2019
Kapak A-1

Merakla Beklediğimiz Yerli Çizgi Roman “Karanlık İstila” İlk Sayısıyla Yakında Raflarda! – Okuyucu Dostu Ön İnceleme

M. Engin Topaloğlu22 Mayıs 2019
maxresdefault

Obi-Wan vs Darth Vader Sahnesi 40 Yıl Sonra Yenilenerek Döndü!

Arif Emre9 Mayıs 2019
avengers-endgame-group-shot

Bitti ama Biz de Bittik – Avengers: Endgame “Spoilersız” İnceleme

Bulut Şimşek26 Nisan 2019
avengers-end-game-et00090770-11-12-2018-05-03-48

Sevinsek mi Üzülsek mi Bilemedik – Avengers: Endgame Hakkında İlk Yorumlar

Bulut Şimşek23 Nisan 2019
eternals-750x380

Kevin Feige, Avengers: Endgame’den Sonra Olacaklar Hakkında Konuştu!

Orkan16 Nisan 2019
1_vAKUjotJ3K6djUeEQIwyHw

Lord of The Rings Dizisinin Çekimleri Başlıyor!

Orkan16 Nisan 2019
img_4513.jpg

KALBİ OLAN BAKMASIN: Endgame’den Görüntüler Sızdırıldı!

Mustafa Akkuş16 Nisan 2019
the-mandalorian-logo-1167051

Disney+ Dizisi ‘Star Wars: The Mandalorian’ Tanıtıldı

Orkan14 Nisan 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.