Deadpool 2

Fox’ta Büyük Hareketlilik: New Mutants, Deadpool ve Gambit’in Vizyon Tarihleri Değişti!

Fox’ta Büyük Hareketlilik: New Mutants, Deadpool ve Gambit’in Vizyon Tarihleri Değişti!
Bartu Yılmazer

Geçtiğimiz ay uzun süredir konuşulan satış antlaşmasını gerçekleştiren Fox film haklarını nihayet Disney’e devretmişti. Ancak görünen o ki bunun gerçekleşmesi ve mutantlarımızın MCU’ya katılması daha uzun yıllar alacak, hatta bu süre içerisinde Fox filmlerini yapmaya devam edecek. Dün akşam saatlerinde gelen haberler ise doğrusu şirketin pek de anlam veremediğimiz kararlarını içeriyor.

Yapılan açıklamaya göre uzun süredir devam filmi beklenen Deadpool’un vizyon tarihi 1 Haziran’dan 18 Mayıs’a alındı. Böylelikle tarih olarak Infinity War ve Han Solo filmlerinin arasına yerleşmiş oldu. Açıkçası bu durumun üç filmin de gişesine olumlu yansıyacağını düşünmüyoruz.

Yine dün bir kez daha yönetmenini kaybeden Gambit filminin vizyon tarihi de 14 Şubat 2019’dan 7 Haziran 2019’a alındı. Açıkçası senelerdir sürünen filmin o tarihte de vizyona girmesi pek olası gözükmediğinden karakteri rahat bıraksalar daha iyi olur gibi görünüyor.

Bizleri en şaşırtan haber ise The New Mutants filminden geldi. Umut veren oyuncu kadrosu ve konusu itibariyle ilk kez süper kahramanlı korku filmi çekecek olan yapımın vizyon tarihi 13 Nisan 2018’den 22 Şubat 2019’a alındı. Artık vizyona girmesine kısa bir süre kalan filmin 10 ay ertelenmiş olmasının nedeni ise oldukça enteresan. Gelen bilgilere göre stüdyo filmi iyi bulsa da korku öğelerini yetersiz bulmuş ve arttırılmasını istemiş. Bunu yaparken de geçtiğimiz yıl başarılı olan korku filmlerinin beğenilmesinden hareket etmişler.

Açıkçası tamamlanmış bir filme daha korku dolu olsun diye hikayeye bir şey katmayan sahneler çekmek ne kadar mantıklı bir karar tartışılır. Daha önce pek çok filmde gördük ki stüdyoların işe karışması filmlerin ahengini bozuyor ve ilk hallerinden kötü duruma getiriyor.

Yorumları Gör (1)

1 Yorum

  1. Dark Jedi

    12 Ocak 2018 at 18:26

    Warner Bros’un Dc üzerinde yaptığı hataların benzerini maalesef Fox kendi film evreninde yapmaya başladı.Bence Deadpool 2’nin vizyon tarihinin İnfinity War’un çıktığı zamana alınması büyük hata.Deadpool’un gişesine olumsuz yansıyabilir bu durum.New Mutants’ın sırf korku öğesi yetersiz bulundu diye mevcut filme ekleme yapıp değiştirmek de aynı şekilde.Benzer hataya Warner bros Suicide Squad’da ve Justice League’in 50 dakikasını kesme kararıyla yapmıştı ve bu karar filme olumsuz yansımıştı.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deadpool 2
Bartu Yılmazer

Cizgiroman.com Genel Yayın Yönetmeni

Daha Fazla Deadpool 2

img_4397.jpg

Disney+ Bugün Yeni Haberler Açıklayacak

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
deadpool-2-header-1

Disney Patronundan Deadpool Müjdesi: Devam Edecek!

Orkan4 Nisan 2019
jghjhkgk

Yılın En İyileri Belli Oldu!

Arif Emre31 Aralık 2018
KKBHVK

Yılın En İyilerini Seçiyoruz, Hemen Oy Ver!

Arif Emre27 Aralık 2018
deadpool.0

Once Upon A Deadpool’un Deadpool 2’den Farkı Ne?

Bulut Şimşek11 Aralık 2018
Screenshot_1

Yepyeni Bir ‘Once Upon A Deadpool’ Posteri Meydana Çıktı

Orkan4 Aralık 2018
deadpool-2-fragmani-yayinlandi-sdn-01

Deadpool 2 Karakter Analizi: Deadpool

Bulut Şimşek13 Haziran 2018
6

David Beckham’lı Muhteşem Deadpool Fragmanı Yayınlandı!

Bartu Yılmazer10 Mayıs 2018
2

Ryan Reynolds’dan ”Peter” Hayranlarını Gülümseten Fotoğraf!

Bartu Yılmazer7 Mayıs 2018

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.