Dosya Konuları

Black Widow Filmi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!

Black Widow Filmi Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey!
Arif Emre

Avengers: Endgame sonrası MCU’ya dair bildiğimiz birkaç küçük şey var. Yeni bir Spider-Man filmi, Doctor Strange ile Black Panther’e birer devam filmi ve elbette solo Black Widow filmi. Aralarındaki en şaşırtıcı fikir tabiki Black Widow’du. Scarlett Johansson’un 7 Marvel filminde oynadığı bu karakter için 10 yıl boyunca hiçbir solo hikaye fikri doğmamışken bugün bu noktada olmamız bazı soru işaretleri doğuruyor.

Marvel’ın Endgame’den sonra ana Avengers kadrosunu yerle bir edeceği ayan beyan ortadayken eski birkaç karakteri içeride tutup izleyicinin kaçmasını engellemek filmin ilk amaçlarından sanıyoruz. Ve elbette Johansson’un elden kaçırılmayacak bir hazine olduğu da ortadaki gerçeklerden.

Biz bugün gelecek Black Widow filmi hakkında neler bildiğimizi şöyle toparladık, konsantre bir şekilde sunalım istedik. Bakalım elimizde neler var:

  • Şu anda belli bir tarih yok lakin Marvel 2020 ve 2021 için pekçok tarih rezervasyonu yapmış durumda. Black Widow da henüz ön prodüksiyon aşamasında olduğu için bu iki yıldan birine yerleşmesi muhtemel.
  • Kesinleşmeye çok yakın bir ihtimale göre hikaye Iron Man 2’deki ilk görünüşün epey öncesinde geçecek. 2000’lerin başında olması bekleniyor. Elbette bu durum Natasha’nın Endgame’de öleceği ihtimalini de yükseltiyor.
  • Marvel film için kadın bir yönetmen aradığını belirtmişti. Ardından Cate Shortland projenin başına getirildi.
  • Captain Marvel, Guardians of The Galaxy gibi filmlerde yazarlık, Thor filminde ise senaryo danışmanlığı yapan Nicole Perlman 2010/2011 yıllarında Black Widow için bir ön senaryo hazırlamıştı fakat şu anda filmle herhangi bir ilgisi olmadığını belirtti.

black-widow-hair-2

  • Şu anlık duyurulan tek oyuncu Black Widow rolündeki Scarlett Johansson.
  • Ek bilgi, çizgi romanlarda Natasha ile bir ilişki yaşamış olan Matt Murdock’un aktörü Charlie Cox öyküde yer almak istediğini söylemişti. Lakin imkansız gibi görünüyor.
  • Kevin Feige gelecek fazda +18 bir filmin gelme ihtimalini doğrulamıştı. Haliyle akla gelen ilk isim Black Widow. Şiddetli, kanlı ve vahşi bir Black Widow filmi için heyecanlanmamız saçma olmaz.
  • Scarlett Johansson  “Gerçekten zengin kökeni olan bir hikayesi var. Gidebileceğiniz birçok yer mevcut. Onu Rusya’ya geri getirebilirsiniz. Dul programını keşfedebilirsiniz.” şeklindeki açıklamasıyla öykü konusunda ilk ipuçlarını vermişti.
  • Kış Askeri’ni oynayan Sebastian Stan de karakterin Black Widow’un geçmişinde çok önemli bir yeri olduğunu belirterek filmde yer almak istediğini söylemişti. Bu duruma MCU’da da gönderme yapıldığını varsayarsak gerçekleşmesi işten bile değil.

Görüldüğü üzere Black Widow hakkında kesin olarak bildiklerimiz bir elin parmağını geçmiyor. Sonuç olarak teoriler ve ihtimaller üzerine yoğunlaşmış olduk. Lakin ilerleyen zamanda en yeni haberlerle tekrar burada olacağız.

Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dosya Konuları
Arif Emre

Çizgi Roman ve kaynağı çizgi roman olan her şey canımız ciğerimizdir

Daha Fazla Dosya Konuları

cats

Kahraman Tanıtımları: Ronin Kimdir?

Arif Emre13 Nisan 2019
game-of-thrones-episode-9-4

Game of Thrones: 8 Sezon Öncesi Hatırlamamız Gereken 8 Dönüm Noktası!

Arif Emre4 Nisan 2019
103480_640

Sevdiğin Film Neden Oscar Adayı Değil?

Arif Emre23 Şubat 2019
Marvel's The Punisher

Punisher SPOILERLI 2. Sezon İncelemesi: Hikayenin Derinliklerine İniyoruz!

Arif Emre19 Ocak 2019
jon-bernthal-returns-as-frank-castlethe-punisher-in-season-2-of-the-netflix-series

Punisher 2. Sezon Spoilersız İnceleme: Daha Sert, Daha Kanlı, Daha Punisher!

Arif Emre12 Ocak 2019
462563278s

Aquaman DCEU’nun En İyi Filmi Miydi?

Arif Emre5 Ocak 2019
jghjhkgk

Yılın En İyileri Belli Oldu!

Arif Emre31 Aralık 2018
KKBHVK

Yılın En İyilerini Seçiyoruz, Hemen Oy Ver!

Arif Emre27 Aralık 2018
cats

2019’un En Çok Beklediğimiz 35 Filmi – Part II // Nisan, Mayıs, Haziran!

Arif Emre15 Aralık 2018

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.