Basın Bülteni

Black Desert’te Ellie’nin Gizemli Su Festivali başlıyor!

Black Desert’te Ellie’nin Gizemli Su Festivali başlıyor!
Emre Türkoğlu

Black Desert’te Ellie’nin Gizemli Su Festivali başlıyor!

 

Baharın gelmesiyle Black Desert evreninde de çiçekler açmaya başladı. Birçok etkinlik ve ödülün dağıtılacağı bahar kutlamalarının yanı sıra maceracılar, mobil merkez pazar ile daha rahat ve kolay bir ticaret gerçekleştirebilecek.

 

Baharın büyüsü tüm Black Desert dünyasında çiçeklerini filizlendirmeye devam ederken

baharın büyüsü tüm Black Desert dünyasında çiçeklerini filizlendirmeye devam ediyor. Yeniliklerin yer aldığı oyunda maceracılar, Black Desert Türkiye ve MENA’nın keyfini çıkarıyor. Bu keyfe ortak olmak isteyen oyuncular 10 Nisan 2019 tarihinden itibaren 14 günlük ücretsiz misafir kartı ile oyunu deneyimleyebilecek.

 

Gizemli Su Festivali’nde ödüller maceracıları bekliyor

Maceracılar Ellie’nin Gizemli Su Festivali’ne katılmak için Calpheon yoluna baş koymuşken, trompet sesleri heyecana heyecan katıyor. Bu kutlamalar kapsamında yorgun gezginler için Ellie efsanesi anısına hortumundan su püskürterek vaha yaratan bir fil, maceracıların birbirleriyle olan bağlantısını güçlendirmek için her yıl ziyarete geliyor. 24 Nisan 2019 tarihine kadar sayısız etkinlik gerçekleşecek festivalde, günlük olarak maceracı ve aile görevlerini tamamlayanlara ödüller dağıtılacak. Görevlerden kazanacakları ödüllerin yanı sıra, Su Festivali’ndeki deneyimlerinin videolarını gönderen maceracılardan en iyi 3 videonun sahibi inci kazanabilecek.

 

Festival, Ellie’nin çağrısına karşılıksız kalmayanlar için birçok hazine ve anı sunuyor. Bu nedenle maceracıların tüm etkinlikleri mutlaka takip etmeleri gerekiyor. Ayrıca Black Desert Türkiye ve MENA, Türkiye’de düzenlenecek Lale Şenlikleri’ni bekleyen maceracılar için lale çiçeklerine ev sahipliği yapacak. Göz zevkinizi şenlendirecek bu alanlar, 1 Mayıs 2019 tarihine kadar tüm Black Desert dünyasında çeşitli yerlerde bulunabilecek.

 

Merkez pazara erişim mobil ile yapılabilecek!

Yeni başlangıçlar teması sürerken, mobil tarayıcılardan merkez pazara erişim artık mümkün. Merkez pazara erişim, resmi internet sitesi üzerinden giriş yapılarak sağlanabiliyor. Maceracılar artık oyuna giriş yapmadan parmaklarının ucundaki merkez pazar sistemine mobil olarak tam erişim sağlayabilecek. Maceracılar, eş zamanlı olarak satın alımlarına ve yaptıkları satışlara dair kararlarını verebilecek. Uygulama olmaksızın mobil tarayıcıdan bağlanabilen mobil merkez pazara buradan ulaşabilirsiniz.

 

 

 

 

Ramazan Bayramı’nda maceracılar için yeni sürprizler

Ramazan yaklaştıkça, bu kutsal ayı kutlamak üzere düzenlenecek sayısız etkinlik ve içerik planlamaları sürüyor. Black Desert dünyasında, Hilal Pendulum ile silahlanmış, baharın rüzgarlarını aşıp geçen yeni sınıfın yavaş yavaş topraklara adım attığı yayılan söylentiler arasında. Festivaller sürerken Black Desert Türkiye ve MENA, yeni başlangıçlar sezonunda devam etmeye hazır! Yeni sınıf söylentilerin nedeni olan videoya buradan ulaşabilirsiniz.

 

Tüm etkinlik ve içerik güncellemeleri hakkında daha fazla bilgiyi burada bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Black Desert Hakkında:

Black Desert, açık dünya aksiyon MMORPG türünü üstün grafikler ve beceri tabanlı mücadeleler ile yeniden tanımlıyor. Black Desert, oyun piyasasındaki en gelişmiş karakter özelleştirme sistemine sahip. Bu özellik sayesinde bütün oyuncular kalıplardan sıyrılıp tamamen kendilerine özgü karakterler oluşturabiliyor. Özel kontrolleri, güzel tasarlanmış dünyası ve harika hikayesi hem yeni gelenler hem de MMO ve RPG dünyasının emektarları için harika bir oyun. 150’den fazla ülkede, 12 dilde yayında ve 10 milyondan fazla kayıtlı oyuncuya sahip. Mobil ve konsol versiyonlarının 2019’da bütün dünyada yayınlanması planlanıyor.

 

 

Black Desert Online hakkında daha fazla bilgi için: https://www.tr.playblackdesert.com

Black Desert Online Steam sayfasına ulaşmak için: https://store.steampowered.com/app/836620/Black_Desert_Online_Turkiye_and_MENA/

Black Desert Online Facebook sayfasını takip etmek için: https://www.facebook.com/playblackdesertTR/

[aas_zone zone_id="66334"]
Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Basın Bülteni
Emre Türkoğlu
@trkglemre

İletişim / contact; emre@cizgiroman.com

Daha Fazla Basın Bülteni

70E40329-76D0-42BC-ACD2-8C77BB4875DE

Netflix’ten Yabancı Ülke İçerikleri İzleyebilirsiniz, VPN nedir?

Emre Türkoğlu20 Şubat 2020
01

Karanlık İstila Bölüm Bir Kapak Galerisi: “Seç, Beğen, Al!”

M. Engin Topaloğlu22 Mayıs 2019
Kapak A-1

Merakla Beklediğimiz Yerli Çizgi Roman “Karanlık İstila” İlk Sayısıyla Yakında Raflarda! – Okuyucu Dostu Ön İnceleme

M. Engin Topaloğlu22 Mayıs 2019
img_4540.jpg

Overwatch’ın Yeni PvE Görevi Storm Rising Başladı

Emre Türkoğlu17 Nisan 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2019 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.