Avengers: INFINITY WAR

Avengers: Infinity War’da Thanos’un Amacı Açıklandı!

Avengers: Infinity War’da Thanos’un Amacı Açıklandı!
Abdurrahman Yaltır

Film yaklaştıkça heyecanımızın tavan yaptığı fakat düne kadar ana kötümüz Thanos’un klasik “Dünyayı yok edeceğim, nihahaha” kötülerinden olacağı konusunda endişemiz vardı. Fakat dün Kevin Feige yaptığı açıklamayla yüreğimize su serpti. Yaptığı açıklamayı özetlersek;

Thanos, canlı-ölü dengesinin kontrolden çıkması sonucunda evrenin yok olacağına inanıyormuş. Daha önceden kendi gezegeni Titan’ın başına aynı şey geldiği için evrendeki dengeyi eski haline getirmek istiyor ve evrenin yarısını öldürmeye karar veriyor.

Sizce Thanos amacında haklı mı? Lütfen yorumlarda belirtin!

Yorumları Gör (8)

1 Yorum

 1. Mahir

  10 Mart 2018 at 22:38

  Bu kadar kısa değildi amacı.Siz baya baya özet geçmişsiniz .D

 2. Inhuman

  11 Mart 2018 at 01:57

  Trailer’da aylar önce söyledi bunu Thanos zaten: “Fun is not something one considers when balancing the universe (Eğlence, evrende dengeyi sağlayan birinin düşündüğü birşey değildir).”

  Hepimize bu konuda bonjour, günaydınlar da, benim asıl takıldığım (ve bayılarak tekrar tekrar izlediğim) adamın ikinci cümlesi: “But this, hah ha hah, does put a smile on my face (Ama bu cidden yüzümü güldürüyor)…”

  Captain America’nın çok kullandığı cümleyi haykırışı kulağıma çalınıyor resmen: “I don’t buy it!” yani yemezler beyefendi! Narsist psikopat herif evrenin kralı ilân etmiş kendini shakespeare oynuyor kendi kendine, gerçek sebep budur!

  • Inhuman

   11 Mart 2018 at 01:58

   Kendimi geek evreninin Murat Bardakçı’sı gibi hissettim.Bunun tarihî belgeleri var elimde diyip Thanos’a dair birşey çıkartırsam şaşırmayın 😀

 3. İbrahim

  11 Mart 2018 at 18:10

  Karadul haricindeki beş,altı kahraman solo filmi anketi yapar mısınız? Ankete katılanların sayısı gösterilebilir ve yüzde oranı

 4. Gelelimsadede

  11 Mart 2018 at 18:15

  Vİllainlerin gerçek amacı asla filmden önce tam anlamı ile açıklanmaz.Balck Panther filminde aynı durum Killmonger içinde oldu.Filmden önce Killmongerın motivasyonu için birşeyler açıklandı ancak filmde başka bir şekilde ve harika bir motivasyon ortaya çıktı hatta sinema tarihinin en harika villainlerından biri oldu kararkter.

  ^0 yıldır Marvel ÇRleri okuyan birisi olarak şunu söyleyebilirim ki Thanosun çizgiromanlardaki motivasyonu ve hatta Çr nin kendisi vasat.Lady Death ve aşk üzerinden giden bir konusu var ve eldivenin kararkterden kararktere geçmesi çok saçma!Ama filmde bunu çok anlamlı yaptıklarına yüzde yüz eminim!Çünkü Russo kardeşlerin ve Kevin feigenin açıklamalarından anladığım kadarıyla Sİnema tarihinin en mükemmel villaini olacak!

  Fragmanda da gördüğünüz üzere “evrene denge” getirmekten bahsediyor!Bu başlı başına çok büyük ve önemli bir motivasyon!Gereken açıklamalarıda filmde göreceğiz zaten az bir zaman kaldı!

  • Dc or Marvel

   12 Mart 2018 at 16:55

   Sinema tarihinin en iyi villian’ı dark night serisiyle joker oldu thanos yanında alt etmiş jokerin belli bir üslubu bir çizgisi ayrıcada bir bilinmezliği var adam hem psikopat hemde bilinmez bir sır küpü böyle villian nerde görülmüş

 5. Gökhan

  12 Mart 2018 at 17:33

  ÇR için bilmem ama sinema tarihi için konuşacaksak en dolu dolu villian kesinlikle Darth Vader’dır. Onun iyi-kötü arasında ki geçişleri ve sonunda babalık hissi ağır basıp kendini feda ederek ölmesi onu anlamlı hikayeye sahip villian yapıyor.

  • Dark Jedi

   13 Mart 2018 at 19:44

   Çok doğru.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Avengers: INFINITY WAR

Daha Fazla Avengers: INFINITY WAR

img_4397.jpg

Disney+ Bugün Yeni Haberler Açıklayacak

Emre Türkoğlu11 Nisan 2019
IMG_20190410_194927

Avengers: Endgame İçin 5 Farklı Son Çekilmiş!

Arif Emre10 Nisan 2019
Stan-Lee-and-Avengers-Infinity-War-Background

Stan Lee’yi Son Kez Avengers: Endgame’de Göreceğiz

Orkan8 Nisan 2019
images (1)

Yeni Videoda Ant-Man Thanos’u İçeriden Fethediyor (!)

Arif Emre4 Nisan 2019
jghjhkgk

Yılın En İyileri Belli Oldu!

Arif Emre31 Aralık 2018
KKBHVK

Yılın En İyilerini Seçiyoruz, Hemen Oy Ver!

Arif Emre27 Aralık 2018
Dt0VnCrVYAIKV0T.jpg-large-2-1

Avengers 4: Endgame Posteri Meydana Çıktı!

Orkan7 Aralık 2018
MARVELSDOCTORSTRANGE

Avengers 4: Endgame – Doctor Strange, Avengers: Infinity War’da Filmin İsmini Bizimle Paylaşmış!

Orkan7 Aralık 2018
avengers-4-header-1111310-1280x0

Avengers 4 Fragmanının Çıkış Tarihi Ertelenmiş!

Orkan5 Aralık 2018

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2014 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.