Bomba Haber

Avengers 4 Fragmanı, 13 Aralıkta Mı Geliyor?

Avengers 4 Fragmanı, 13 Aralıkta Mı Geliyor?
Bulut Şimşek

Evet sayın okurlar, bildiğiniz üzere Kasım ayının da sonlarına yaklaştıkça ve özellikle Avengers: Infinity War fragmanının 29 Kasım 2017 tarihinde yayınlandığı düşünüldüğünde filmi bekleyen biz hayranların heyecanı da aynı şekilde artıyor. En son Twitter’da fragmanın “Black Friday” gününde yayınlanacağı söylenmişti ancak fragman henüz gelmiş değil. Yaklaşık birkaç hafta önce Russo kardeşlerin, filmin görsel efektlerinin henüz yarısına yakının tamamlandığını söylemiş olduğu da göz önünde bulundurulduğunda fragmanın yakın bir zamanda gelmesi çok da olası görünmüyor. İşte bütün bu gerçeklerin ışığında Reddit kullanıcısı Ethaniopia, Avengers 4 fragmanının ne zaman geleceği ile ilgili olası bir teori ortaya koymuş.

Ekran Alıntısı

Uzun uzun okumak istemiyorum diyenler için özet geçeyim: Marvel’ın sitesinde Avengers 4’ün vizyona gireceği tarih için bir geri sayım aracı var, ve bu sayaç kalan süreyi gün, saat, dakika, saniye olarak gösteriyor. Ethaniopia da fragmanın yayınlanacağı tarihi Avengers: Infinity War’a bağlayarak diyor ki Ya fragman, sayaç, Doctor Strange’in Avengers: Infinity War’da gördüğü olasılıkların sayısı olan “14,000,605” sayısını gösterdiği zaman vizyona girecekse? Tabii öyle bir şey olursa fragman 13 Aralık’ta gelecek demek oluyor bu. Bu teorisini desteklemek için de sayaç 14,000,605 sayısını gösterdiği gün ne olduğunu açıklıyor: Spider-Man: Into the Spider-Verse’ün 14 Aralık’ta vizyona girecek olması. Yazar, fragmanın film ile birlikte gösterilebileceğini düşünmenin yanında 13 Aralık akşamı bir Amerikan futbolu müsabakası olduğunu ve takımların kim olduğundan bağımsız olarak Marvel’ın bazı filmlerin fragmanlarını bu tür müsabakalarda yayınladığını belirtiyor. Bütün bunları söylerken de tabii ki sadece bir tahmin olduğunu, herhangi bir sözüm ona güvenilir kaynağı olmadığını da ekliyor.

Her ne kadar şahsi görüşüm Marvel’ın böyle önemli bir filmin fragmanını alelade bir Amerikan futbolu maçında veya sayaç tam 14,000,605 gösterdiğinde yayınlayacağını düşünmüyor olsam da fragmanın Spider-Man: Into the Spider-Verse ile verilme ihtimali hiç de az değil. Yukarıda da belirttiğim gibi görsel efekt ekibinin daha yolu yeni yeni yarıladığı da düşünülürse fragmanın Aralık ayında gelmesi oldukça muhtemel. Filmin ismini de fragmana kadar görebileceğimizi sanmıyorum.

Peki, siz ne düşünüyorsunuz? Sizce Avengers 4’ün fragmanı ne zaman gelir? Film ile ilgili beklentileriniz neler? Yorum olarak belirtmeyi unutmayın! Ayrıca film için yapılan geri sayımı da bu siteden takip edebilirsiniz: Avengers 4 Geri Sayım Aracı

[aas_zone zone_id="66334"]
Yorum eklemek için tıklayın

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bomba Haber
Bulut Şimşek
@buluttsimsek7

Mahalle dostu film haberciniz

Daha Fazla Bomba Haber

5-SAYI 2 SAYFALAR-2

“Ben Tuzak Kuranım, Ben Bir Avcıyım.” Karanlık İstila #2 ve #3 İncelemesi

M. Engin Topaloğlu7 Kasım 2019
kapak

Bir Zamanlar Hilal Şehri’nde… – Savage Avengers #1 İnceleme

M. Engin Topaloğlu19 Eylül 2019
01

Karanlık İstila Bölüm Bir Kapak Galerisi: “Seç, Beğen, Al!”

M. Engin Topaloğlu22 Mayıs 2019
Kapak A-1

Merakla Beklediğimiz Yerli Çizgi Roman “Karanlık İstila” İlk Sayısıyla Yakında Raflarda! – Okuyucu Dostu Ön İnceleme

M. Engin Topaloğlu22 Mayıs 2019
avengers-endgame-group-shot

Bitti ama Biz de Bittik – Avengers: Endgame “Spoilersız” İnceleme

Bulut Şimşek26 Nisan 2019
avengers-end-game-et00090770-11-12-2018-05-03-48

Sevinsek mi Üzülsek mi Bilemedik – Avengers: Endgame Hakkında İlk Yorumlar

Bulut Şimşek23 Nisan 2019
eternals-750x380

Kevin Feige, Avengers: Endgame’den Sonra Olacaklar Hakkında Konuştu!

Orkan16 Nisan 2019
1_vAKUjotJ3K6djUeEQIwyHw

Lord of The Rings Dizisinin Çekimleri Başlıyor!

Orkan16 Nisan 2019
img_4513.jpg

KALBİ OLAN BAKMASIN: Endgame’den Görüntüler Sızdırıldı!

Mustafa Akkuş16 Nisan 2019

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2019 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.