Arrow

Arrow’un Sevilen Karakteri Yeni Sezonda Kesin Dönüş Yapıyor

Arrow’un Sevilen Karakteri Yeni Sezonda Kesin Dönüş Yapıyor
Bulut Şimşek

Halihazırda 6. sezonun son çeyreğinde olan ve ilk 3 sezonundan sonra seyircilerden her bölüm farklı bir tepki alan Arrow dizisinden, dizinin ilk sezonlarını özleyen hayranlara sevinecekleri bir haber geldi. (Yazının bundan sonraki kısmı son sezonlar ile ilgili bilgiler içermektedir, diziyi yeni izlemeye başlayanların okumalarını tavsiye etmediğimi belirterek devam ediyorum)

Arrow -- "Tremors" -- Image AR212a_0123b -- Pictured: Colton Haynes as Roy Harper -- Photo: Cate Cameron/The CW -- © 2014 The CW Network, LLC. All Rights Reserved

 

İlk sezonlardaki Team Arrow‘un bir parçası olan Roy Harper, nam-ı diğer Arsenal‘i canlandıran Colton Haynes, dizinin henüz 1 hafta önce onaylanan 7. sezonunun düzenli oyuncu kadrosuna katıldı. En son 4. sezonda Oliver’ı hapse girmekten kurtarıp kendi ölümünü tezgahladıktan sonra hayatına sıfırdan başlama kararı aldığını gördüğümüz Roy Harper, dizinin devam eden 6. sezonunun 15 ve 16. bölümlerinde de boy göstermişti. Diziden kişisel sebepler yüzünden ayrılan Haynes, kendisini hazır hissettiğini ve Arrow ailesine tekrar katılmayı iple çektiğini şu sözlerle belirtti: “Arrow dizisindeki ailemin yanına Roy Harper karakteri olarak geri döneceğim için ne kadar mutlu olduğumu anlatamam.”

Dizinin yapımcıları Andrew Kreisberg, Moira Kirland ve Marc Guggenheim ise yaptıkları açıklama ile Roy karakterinin diziye temelli geri dönüşümü şöyle yorumladılar:“Colton’u tekrar aramızda göreceğimiz için çok şanslı ve heyecanlıyız. Colton diziye her döndüğünde çok seviniyorduk ve onu düzenli kadroda göreceğimiz için çok mutluyuz. Roy Harper’ın dönüşünün bize açacağı kapıları görmek için sabırsızlanıyoruz.” 

Peki sizce Colton Haynes’in dönüşü son 3 sezondur yalpalayan Arrow dizisini ilk zamanlarındaki kalitesine geri döndürmek için yeterli olacak mı? Düşüncelerinizi yorum olarak belirtmeyi unutmayın!

[aas_zone zone_id="66334"]
Yorumları Gör (1)

1 Yorum

  1. Avatar

    Dark Jedi

    10 Nisan 2018 at 17:24

    Kesinlikle yeterli olmayacaktır.Zira 5. sezon gibi efsane bir sezondan sonra rezalet bir 6. sezonla geri dönüş yapıp 3. ve 4. sezonların seviyelerine düşmeleri çok kötüydü.Öncelikle dizide o kadar gereksiz ve vasat oyuncu var ki say say bitmez.Bunlardan örnek vermek gerekirse Mr. Terrific,Dinah Lance ve Wild Dog isimli karakterleri oynayan vasat oyuncular dizinin iyice kalitesini düşürüyorlar.Aslında oyuncuların pek suçu da yok karakterler kötü işleniyor.Bu karakterler normalde çizgi romanlarda gayet güzel işlenirken dizide öyle bir işliyorlar ki insan nefret ediyor.Bir de her bölüm boş boş pembe dizi kıvamında gitmeseler çok iyi olur.Süperkahraman dizisi mi izliyorum pembe dizi mi izliyorum karıştırıyorum bazen.Arrow’un en başta ekip işine bulaşması hataydı.Başta güzel şeyler vaat ediyordu ekip olayı ama sonradan iyi işleyemedikleri için maalesef dizinin zararına oldu.Arrow’un düzelmesi için yeterli sebep kesinlikle Arsenal karakterinin geri dönmesi değil.Aslında düzelmesi için en büyük fırsatı geçen sezon finalinde kaçırdılar.Ada patladığında dizideki çoğu kişiyi öldürerek temiz bir başlangıç yapsalar belki daha iyi olurdu.Sadece Felicity,Oliver ve Diggle üçlüsüyle yürüseler işte o zaman eski tadına varabilirdi dizi ama öyle birşey olmadı maalesef.Dc’nin önemli karakterleri (Supergirl,Green Arrow,Flash vb.) bu tür vasat dizilerde heba olup gidiyor çok üzücü.

Cevap Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Arrow
Bulut Şimşek
@buluttsimsek7

Mahalle dostu film haberciniz

Daha Fazla Arrow

DIG000415_1._SX360_QL80_TTD_

Aman Aman Neler Oluyor: Arrowverse’e “Crisis on Infinite Earths” Geliyor

Bulut Şimşek15 Aralık 2018
landscape-1508496092-2-03-arrow-s06

Artık Hiçbir Şey Eskisi Gibi Olmayacak – Arrow 6. Sezon Finali İncelemesi

Bulut Şimşek19 Mayıs 2018
GalleryChar_1920x1080_3_Batwoman0-0pg18-clr_57bf79cb6c6597.03957821

Arrow-verse’e Batwoman Geliyor!

Abdurrahman Yaltır18 Mayıs 2018
Emerald City - Season 1

Arrow’un Yeni Sezon Düşmanı Diziye Farklı Bir Enerji Getirecek!

Eray Mert30 Ağustos 2017
4

Sevinçten Delirebiliriz: Michael Emerson, Arrow Kadrosuna Katıldı!

Bartu Yılmazer24 Temmuz 2017
1

Arrow’dan Yeni Fragman Geldi!

Bartu Yılmazer23 Temmuz 2017
supergirl-crossover-1000x538

Stephen Amell, Crossover’lar Hakkında Konuştu!

Mustafa Akkuş13 Temmuz 2017
arrow_wallpaper_tipadam

Stephen Amell Arrow’un 6. Sezonunun Ne Zaman Başlayacağını Açıkladı!

Mustafa Akkuş8 Haziran 2017
8

Arrow: Vigilante’ye Ne Oldu?

Bartu Yılmazer26 Mayıs 2017

Cizgiroman.com’da bulunan tüm yazı, resim video ve içeriklerin telif hakları Cizgiroman.com'a aittir. İzinsiz ve referans gösterilmeden paylaşılamaz.


Contact: emre[at]cizgiroman.com
info[at]cizgiroman.com

Copyright © 2019 Cizgiroman.com Tüm Hakları Saklıdır.